virivky virivka

PREČO SA ROZHODNÚŤ PRE ŠKANDINÁVSKE VÍRIVKY?

Zoznámte sa s kvalitou

Proces výroby je rozdelený do niekoľkých etáp, v ktorých je každý jeden úkon  rovnako dôležitý pre výslednú kvalitu a spoľahlivosť víriviek. Tieto procesy musia spĺňať najvyššie štandardy.

virivky virivka
virivky virivka

„Reťaz je taká silná, ako silný je jej najslabší článok“ – toto je výraz, ktorý azda najlepšie vystihuje výzvy, ktorým sa každý deň vo výrobnom závode čelí.

Pre nás je dôležité byť hrdí na to, čo vyrábame. Taktiež musíme mať plnú kontrolu nad tým, čo predávame a dodávame.

virivky virivka
virivky virivka

Na dosiahnutie dokonalého prietoku vody je dôležité mať správny typ hadíc a ich presné nasadenie. Naše hadice sú vyrábané vo Švédsku a majú antibakteriálne činidlo, ktoré pomáha predchádzať nečistotám, baktériám a vlhkosti pri prichytávaní k povrchu.

NAVRHNUTÉ PRE NAJNÁROČNEJŠIE PODMIENKY

Vo Švédsku je teplotný rozdieľ medzi zimou a letom aj viac ako 50°C. Zima však nie je najväčším problémom. Je ním vlhkosť a vietor. 

Práve to je dôvod, že prečo maju naše výrivky kľúčové vlastnosti ako:

Najhrubšia vaňa vírivky na trhu

Najdôležitejšou súčasťou vírivky je jej vaňa. To je nespochybniteľné. Preto sme sa rozhodli investovať do najhrubšej vane, ktorú nájdete na trhu od najlepšieho dodávateľa. Doska vane je viac ako dvakrát taká hrubá ako je štandardné. Vyrobená je z akrylu a ABS pre najlepšiu pevnosť a flexibilitu. Doska je vystužená niekoľkými vrstvami polyuretánu (PUR) pre jej maximálnu pevnosť. Takáto konštrukcia znižuje aj hluk a pôsobí ako ďalšia vrstva izolácie. Je tiež oveľa lepšia pre životné prostredie ako tradičná výstuž zo sklenených vlákien.

Hĺbka sedenia, ktorá je najhlbšia spomedzi konkurentov

Kúpanie vonku v zime je možno jedným z najpríjemnejších zážitkov. Musíte sa však vedieť pohodlne usadiť, nakloniť sa dozadu s vodou cez plecia – inak vám bude zima. A keďže sú Škandinávci o niečo vyšší, dizajn a hĺbka sedenia sú mimoriadne dôležité. Preto sú naše vírivky o niečo hlbšie ako ostatné vírivky na trhu – posaďte sa a vyskúšajte si to sami u nás v showroome v OC STYLA.

Jedinečný a spoľahlivý riadiaci systém

Naše riadiace systémy nám dodáva Balboa Watergroup. Okrem toho, že sme sa rozhodli pre použitie titánových ohrievačov, pre predĺženie ich životnosti, vo väčšine našich víriviek pre nás spoločnosť Balboa vyvinula aj unikátny riadiaci systém. Vďaka nemu si môžete spustiť masážne čerpadlá, zatiaľ čo ohrievač ohrieva vodu na kúpanie. V severskej klíme je to nevyhnutné. Ak nie, teplota vody veľmi rýchlo klesne – bez ohľadu na to, akú izoláciu máte na boku vane.

Skvelo izolovaný kryt vírivky, ktorý minimalizuje tepelné straty

Ako určite viete, tak teplo stúpa. Práve preto máme jeden z najlepších krytov víriviek na trhu. Náš kryt je vyrobený z plastu s vysokou hustotou, ktorý na rozdiel od väčšiny ostatných krytov na trhu poskytuje aj po niekoľkých rokoch prevádzky stále veľmi dobrú izoláciu. Nedochádza tak k neželanému úniku tepla.

Kvalitné komponenty - rozdieľ je v detailoch

Sú to malé detaily, ako sú tesnenia, o-krúžky, tesnenia a dokonca aj silikón a lepidlo, ktoré robia veľký rozdiel. Používanie správnych produktov na správny účel je absolútne kľúčové z hľadiska životnosti vašej vírivky. Na čerpadlá používame tesnenia Viton, pretože sú  štyrikrát lepšie ako tradičné tesnenia. Väčšina našich víriviek využíva oveľa bezpečnejší spôsob montáže masážnych trysiek. To eliminuje potrebu silikónu a matíc a nevedie to k úniku v dôsledku nekvalitných alebo zastaraných silikónových a plastových matíc.

Samostatne programovateľné čerpadlo obehu

Vo všetkých našich modeloch sme sa rozhodli použiť samostatne programovateľné obehové čerpadlo. Zabezpečuje tichšiu prevádzku s nižšími nákladmi na energiu a umožňuje vám kontrolovať, ako často sa voda filtruje – od 4 do 24 hodín. Opotrebenie je znížené aj u ostatných čerpadiel, pretože tie sa používajú len na vodné masáže.

Náš proces čistenia robí vodu čistejšou ako je pitná voda

Ako to celé funguje?