virivky virivka

AQUA CLEAR SYSTEM

Čerstvá, čistá voda je predpokladom používania a užívania si vírivky. Aby sme dosiahli čo najvyššiu úroveň čistoty vody a s minimálnym použitím rôznych chemických produktov, vyvinuli sme unikátny AQUA CLEAR SYSTEM. Tento systém sa skladá z viacerých častí, jeho súčasťou je unikátna antibakteriálna hadica, akrylátové dosky (plášť), výkonné filtre, energeticky úsporné programovateľné obehové čerpadlo a technológia AOP.

Plášť vírivky - zabraňuje prichyteniu častíc

Nezdravé mikróby a baktérie sa množia a môžu spôsobovať, že vírivka a voda v nej bude vyzerať špinavo. Náš akrylový povrch vírivky je však vyrobený špeciálnym spôsobom, aby zabraňoval prichyteniu a šíreniu takýchto častíc a mikróbov. Takáto konštrukcia vírivky tiež pomáha udržiavať povrch lesklý a čistý, čo minimalizuje čas, ktorý strávite čistením pri výmene vody.

virivky virivka
virivky virivka
Výkonné filtre - lepšie zachytávajú nečistoty

Dobré filtre sú rozhodujúce pre kvalitu vody. Dobrý vodný filter sa vyznačuje väčšou hustotou vlákien než ich množstvom. Vlákna v našich filtroch sú hustejšie ako vo väčšine iných značiek, čo znamená, že zachytia viac častíc a častice sú menšie.

Jedinečné antibakteriálne hadice vyrobené vo Švédsku

Baktérie sa obvykle zachytávajú tiež v hadicovom systéme vírivky, kde sa množia, čo môže viesť k tomu, že sa voda stane nezdravou. Naše antibakteriálne hadice vyrobené vo Švédsku sú navrhnuté presne tak, aby tomuto zabránili. Antibakteriálna látka v hadici pomáha znižovať rast baktérií a poskytuje zdravšiu a čistejšiu vodu na kúpanie. Antibakteriálny prostriedok je súčasťou každej našej hadice. Časom sa neopotrebuje.

virivky virivka
AOP čistí vodu od škodlivín

AOP (Advanced Oxidation Process) je proces, ktorý využíva oxidáciu na odstránenie organických a anorganických látok (ako sú baktérie a vírusy) z pitnej vody. To sa deje správnou kombináciou ozónu a UV-C svetla. AOP je doposiaľ najlepší spôsob, ako bezpečne vyčistiť vodu od znečisťujúcich látok.

Vyberte si svoju vysnívanú vírivku ešte dnes